WebKamera online

Kamera Janské Lázně

SkiResort Černá hora - areál Janské Lázně webkameraKamera ve SkiResortu Černá hora Janské Lázně. Tato panorama kamera zabírá kabinkovou lanovku, zvanou Černohorský Express. Dále je na snímku část sjezdovek a sněžná děla sjezdovek Černé hory.

WebKamera Janské Lázně Černá hora SkiResort

SkiResort Černá hora - areál Janské Lázně webkameraSkiResort Černá hora se skládá z areálů – Janské Lázně, Černý Důl a Svoboda nad Úpou, ve kterých platí společná permanentka a mezi areály jezdí skibusy. Celkem Vám tento SkiResort nabízí 6 lanovek, 33km sjezdových tratí a 33 vleků. Pro kontrolu aktuálních podmínek můžete využít tuto online kameru. Panoramatická webkamera Janské Lázně Černá hora je umístěna v areálu Janských Lázní. Na videu uvidíte jedinou 8mi místnou kabinovou lanovku v Čechách. Jedná se o tzv. Černohorský Express. Přímo v tomto areálu Janské Lázně mohou lyžaři či snowboardisté využít 4 lanové dráhy, 20 vleků a jezdit na 19km dlouhých sjezdových tratích o různých obtížnostech. O aktuálním počasí Vám mnoho poví webkamera Jánské Lázně.

Online webkamera Černá hora Jánské Lázně

ZOBRAZIT KAMERU

Recenze kamery

Email je nutnost. Identifikace recenzenta kamery. *

*

Editeace s HTML tagy: HTML HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>