WebKamera online

Kamera Paseky nad Jizerou

Skiareál Paseky nad Jizerou webkameraZáběr kamery po délce sjezdové tratě ve skiareálu Paseky nad Jizerou v Libereckém kraji. Na videu jsou domky nad svahem, sjezdová trať a lanovka. Prostřednictvím panoramatické webkamery si můžete prohlédnout trať a zjistit si tak aktuální podmínky a počasí.

WebKamera Paseky nad Jizerou – panorama

Skiareál Paseky nad Jizerou webkameraSki areál Paseky nad Jizerou má příhodnou polohu na pomezí Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Přímo v areálu je umístěna panoramatická webová kamera Paseky, která snímá sjezdovou trať Pasek.Webkamera vám tedy umožní zkontrolovat si aktuální podmínky pro lyžování a snowboarding. V areálu si pak můžete vybrat ze sjezdových tratí různých obtížností a nově je zde otevřen i snowpark. Webkamera Paseky nad Jizerou Vám ukáže počasí v okolí Pasek a Vy můžete vyrazit za sportem.

Online web kamera Paseky nad Jizerou

ZOBRAZIT KAMERU

Recenze kamery

Email je nutnost. Identifikace recenzenta kamery. *

*

Editeace s HTML tagy: HTML HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>