WebKamera online

Kamera Říčky Ski centrum

Říčky v Orlických horách - skicentrum webkamera Záběr z online kamery na dojezdové místo sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku ve ski centru Říčky v Orlických horách. Praktické informace o aktuálním stavu sjezdovek, sněhových podmínkách a počasí, můžete sledovat prostřednictvím webkamery v Říčkách.

WebKamera Říčky v Orlických horách – Ski centrum

Říčky v Orlických horách - skicentrum webkamera Kamera Říčky umístěna ve Ski centru v obci Říčky v Orlických horách, která se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, kraj Královéhradecký. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších lyžařských areálů Orlických hor, který leží v nadmořské výšce až 992 m nad mořem. Sjezdovky se rozkládají na jihovýchodní straně vrchu Zakletý. Pokud chcete vědět, jaké jsou lyžařské podmínky v Říčkách, můžete se o nich přesvědčit online, panorama webkamera Říčky má v záběru dojezdové místo sjezdovek, které jsou v areálu celkem čtyři a místní čtyřsedačková lanovka. Mimo jiné disponuje ski areál Říčky dalšími třemi vleky.

On-line webkamera Říčky sjezdovka

ZOBRAZIT KAMERU

Recenze kamery

Email je nutnost. Identifikace recenzenta kamery. *

*

Editeace s HTML tagy: HTML HTML tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>