Kamera Abertamy Plešivec

Online webkamera Abertamy – Plešivec nabízí 24 hodin denně nepřetržitý záznam pohledu na jeden z nejmodernějších skiareálů v České republice. Online kamera Abertamy přináší kromě aktuálního obrazu místa i informace o počasí a o provozu vleků. Zkontrolujte si na webkameře, jak je sjezdovka na Plešivci v Krušných horách sjízdná, kolik je zde sněhu a kolik je na svahu lyžařů.

Webová kamera Abertamy Skiareál Plešivec

Město Abertamy se nachází v Karlovarském kraji a je oblíbeným střediskem Krušných hor. Dříve bylo okolí města centrem těžby stříbra a cínu, v současném době jsem spíše přijíždějí turisté za odpočinkem a rekreací. Nedaleko města Abertamy se nachází vrchol Plešivec (1028 m.n.m.) s nejmodernějším lyžařským areálem v Krušných horách. Právě tento areál najdete na záběrech online kamery Abertamy-Plešivec.

Webkamera Skiareál Plešivec zabírá část sjezdovky. Před tím, než vyrazíte s rodinou na hory si tedy snadno můžete ověřit, jak to na sjezdovce na Plešivci vypadá. Webkamera Abertamy-Plešivec uvádí i informace o stavu sněhu i teplotě.

WEBOVÁ KAMERA ABERTAMY SKIAREÁL PLEŠIVEC

ZOBRAZIT KAMERU