Kamera Luhačovice náměstí 28. října

Webová kamera Luhačovice náměstí 28. října zabírá jedno z hlavních náměstí v těchto malebných moravských lázních. Podívejte se díky webové kameře Luhačovice náměstí na pomník Osvobození a přilehlé prostranství.

Webová kamera Luhačovice náměstí 28. října

Luhačovice jsou malebným lázeňským městem ve Zlínském kraji. Jsou 4. největší lázně na území České republiky. Luhačovice navštěvují, jak čeští pacienti, tak nemocí ze zahraničí. Díky množství minerálních pramenů je zde spektrum léčebných procedur opravdu široké.

Trošku stranou lázeňského ruchu, ale i přesto v centru města se nachází náměstí 28. října. Webkamera Luhačovice náměstí snímá celé náměstí 28. října z budovy radnice, která je centrální a nejdůležitější stavbou na celém náměstí. V popředí, přímo před radnicí, je pěkně vidět památník Osvobození. Ten zobrazuje chlapce, který podává květinu rudoarmějci. Pomník pochází z dílky sochařů Stanislava Mikuláštíka a Jana Habarta a byl slavnostně odhalen při 10. výročí osvobození.

Jak je ze záběru on-line kamery Luhačovice náměstí patrné, prochází náměstím jedna z hlavních ulic Luhačovic. Pro zvýšení plynulosti dopravy je zde místo klasické křižovatky kruhový objezd, tzv rondel s fontánou uprostřed.

On-line webkamera Luhačovice náměstí 28. října

ZOBRAZIT KAMERU

© WebKamera.cz