Kamera Mariánské Lázně golf

Webová kamera Mariánské Lázně golf přináší nepřetržitý obraz s aktuálním dění na greeenu jednoho z nejstarších golfových hřišť na kontinentu. Golfové hřiště v Mariánských Lázních se může pyšnit titulem Royal Gofl Club, který mu udělila sama královna Alžběta II.

Webová kamera Mariánské Lázně golf

Na záběru webové kamery Mariánské Lázně golf se můžete podívat nejen na hřišti, ale také na zázemí golfového klubu či na parkoviště. Obraz kamery Mariánské Lázně golf se v pravidelných intervalem mění a vy si tak pohodlně z vašeho domova můžete prohlédnou většinu zákoutí tohoto legendárního místa.

Golfové hřiště v Mariánských Lázních vzniklo v roce 1905 a jde podle všeho o nejstarší hřiště v republice. Na jeho vzniku se finančně podílel i anglický král Edward VII., který byl vášnivým hráčem golfu.  V roce 2003 získalo hřistě právo užíval označení Royal Golf Club od anglické královny Alžbety II. Jde o velmi prestižní záležitost a známku toho, že nejde pouze o obyčejné golfové hřistě. Ve 30. letech minulého století bylo mariánskolázeňský green označován za nejkrásnější hřistě evropského kontinentu.

Díky hřisti se tak golf zařadil mezi lázeňské aktivity, které bavili zejména společenskou smetánku. Na hřišti si v půběhu let podávali ruce slavné osobnosti. golfové hřiště se také stalo dějištěm mnoha mezinárodních turnajů a prestižních soutěží.

Na záběru webové kamery z golfového hřiště v Mariánských Lázních můžete po celý den sledovat obsazenost hřiště.

On-line webkamera Mariánské Lázně Golf

ZOBRAZIT KAMERU

© WebKamera.cz