Kamera Přerov ulice Komenského

Kamera Přerov ulice Komenského

Dopravní webová kamera Přerov Komenského nabízí aktuální pohled na dopravní situaci na jedné z nejrušnějších ulic města. Podívejte se na plynulost dopravy v centru Přerova.

Webová kamera Přerov ulice Komenského

Třída Komenského, kterou snímá webová kamera tvoří jednu z páteřních komunikací v Přerově. Jan Ámos Komenský je osobnost, která je s Přerovem spjatá a ulice Komenského je jen jedním z míst, které nese jeho jméno.

J. A. Komenský studoval v Přerově na latinské bratrské škole a byl zde také uveden do kněžského stavu. Poté byl povolán do Fulneku a tím jeho pobyt v Přerově bohužel skončil. Nicméně místní si jeho odkazu velmi cenili a v roce 1874 mu byla v Přerova vztyčena socha. Ve městě se také nachází Muzeum Jana Amose Komenského, které je vůbec první na světe svého druhu. Nabízí ukázku uspořádání školní třídy z Komenského doby.

Webová kamera Komenská ulice Přerov je automaticky aktualizována každých 15 vteřin. On-line kamera Přerov Komenská snímá úsek před Gymnáziem Jana Škody (křižovatka s ulicí Palackého) a druhý úsek u křižovatky Kojetínská – Velké Novosady.

On-line webkamera Přerov ulice Komenského