Kamera Brno golf

Kamera Brno golf

 Webová kamera golf Brno snímá část areálu luxusního golfového resortu za hranicemi Brna. Golf resort Kaskáda se nachází mezi Kuřimí a Jinačovicemi. Kromě cvičného 6 jamkového hřistě pro veřejnost nabízí i 3 devítijamkové hřistě různé obtížnosti.

Webová kamera Brno golf

Webová on-line kamera golf Kaskáda Brno nabízí pohled na unikátní golfový areál, který ocení nejen zkušení hráči, ale také naprostí začátečníci. Golfový resort tvoří především rozsáhlý a velmi členitá hrací plocha se třemi devítkami, ze kterých si podle své volby mohou hráči sestavit 18j amek, které odehrají. Areál nabízí pěkné výhledy do okolí krajiny a je protkán nejen zajímavými sochařskými díly, ale také vodními prvky. Najdete zde 13 uměle vybudovaných jezer, se kterými bude hra o něco zajímavější.

Webkamera golf Brno z část zabírá i zahrádku restaurace, kde si po golfu a nebo před ním můžete dát některou z vybraných lahůdek od místních šéfkuchařů. Golf resort Kaskáda totiž není jenom golfové hřistě, ale najdete zde i bungalovy, bowling, restauraci a prostorné wellness.

On-line webkamera Brno golf