Kamera Náchod Masarykovo náměstí

Kamera Náchod Masarykovo náměstí

Webová kamera Náchod Masarykovo náměstí zabírá srdce celého města s jeho nejvýznamnějšími památkami.  Záběr kamery Náchod Masarykovo náměstí  není statický a nabízí pohledy na různá zákoutí centra.

Webová kamera Náchod  Masarykovo náměstí

Město Náchod se nachází v Královehradeckém kraji a může se pochlubit bohatou historií a celou řadou historickým památek. Patrně nejznámější památkou, která je známá i z lidové písně, je náchodský zámek na vršku, který je viditelný i z dálky. Uvidíte ho i na záběrech webkamery Náchod Masarykovo náměstí.

Webová kamera Náchod náměstí zabírá další důležitou památku, která se nachází v podzámčí. Jde o kostel sv. Vavřince, který se nachází uprostřed hlavního náměstí. Kostel je kulturní památkou České republiky. základy stavby byly pravděpodobně založeny již ve 14. stoletím. Nynější podoba pochází z 18. století.

Na Masarykově náměstí v Náchodě se toho ale nachází mnohem více.  Na záběru webkamery Náchod Masarykovo náměstí si můžete prohlédnout i budovu radnice a sousoší kalvárie v prostoru za kněžištěm.

On-line webkamera Náchod náměstí