Kamera Nový Jičín pohled na město

Kamera Nový Jičín pohled na město

Na záběru webové kamera Nový Jičín si můžete vychutnat celkový pohled na na město s nezaměnitelnou siluetou věže kostela Nanebevzetí Panny Marie, který se nachází v samotném centru města nedaleko náměstí. Kamera Nový Jičín – pohled na město je v provozu non-stop.

Webová kamera Nový Jičín panorama

Webkamera Nový Jičín  – pohled na město nabízí statický pohled na městskou zástavbu a blízké okolí města. V centru záběru webové kamery Nový Jičín  – celkový pohled si můžete povšimnout věže barokního kostela Nanebevzetí Panny Marie, který je dominantou města.

Město Nový Jičín se nachází v Moravskoslezském kraji nedaleko Ostravy. Centrum města je městskou památkovou rezervací. Díky výrobně klobouků Tonak má město Nový Jičín přezdívku Město klobouků. Heipark Tošovice, ve kterém se webkamera nachází, je oblíbeným sportovním a volnočasovým střediskem, které patří mezi nejnavštěvovanější místa Moravskoslezského kraje. Webová kamera Heipark Tošovice nezabírá sice přímo samotný areál, ale spíše přináší pohled na to, jaké aktuálně panuje v Tošovicích a Novém Jičíně počasí.

Webkamera Nový Jičín uvádí i stručné informace o aktuální teplotě v Novém Jičínu.

On-line webová kamera Nový Jičín pohled na město