Kamera Ostrava koupaliště Poruba

Kamera Ostrava koupaliště Poruba

Koupaliště Ostrava- Poruba je v horkých letních dnech cílem mnoha obyvatelů Ostravy. Vy si záběry z areálu koupaliště a přilehlých sportovišť můžete prohlédnout z domova na webkamerách Ostrava koupaliště.

Webové kamery Ostrava koupaliště – Poruba

Rozsáhlý areál koupaliště Ostrava Poruba nabízí mnoho atrakcí pro dospělé návštěvníky i pro děti. Na záběrech webových kamer Ostrava koupaliště Poruba si můžete prohlédnout velký plavecký bazén s hloubkou 140 – 380 cm je určen jak pro rekreační, tak pro sportovní plavce. Příjemné osvěžení nabízí i bazén pro neplavce (hloubka 50 – 140 cm), který snímají první dvě uvedené webové kamery z koupaliště Ostrava-Poruba.

Nejmenší návštěvníci koupaliště si jistě užijí mnoho zábavy v dětském bazénu. Brouzdaliště se vyhřívané a v blízkém okolí se nachází i několik pískovišť, kde se děti zabaví i pokud se koupání již nabaží. Záběry webové kamery z ostravského koupaliště nabízejí pohled na dětskou skluzavku a vodní hřib.

Na další z webových kamer z koupaliště v Ostravě – Porubě si můžete prohlédnout skluzavku, tobogán či plochu přírodních sportovišť.

On-line webové kamery Ostrava letní bazén Ostrava -Poruba

Bazén pro neplavce1

Bazén pro neplavce 2

Velký plavecký bazén1

Velký plavecký bazén2

Velký plavecký bazén3

Dětský bazén

Skluzavka

Tobogán a skluzavka

Hřiště na beachvolejbal