Kamera Ostrava letiště

Kamera Ostrava letiště

Díky webkameře Ostrava letiště Leoše Janáčka si můžete detailně prohlédnout přistávací i odletovou dráhu 3. největšího letiště v ČR. Kamera Ostrava ČHMI nabízí i detailní meteorologické informace.

Webová kamera Ostrava Letiště Leoše Janáčka

Webová kamera Ostrava letiště je tím pravým pro všechny milovníky avioniky a letectví. Díky záběrům webkamery Ostrava Mošnov si můžete prohlédnout starty i přistání velkým dopravních letadel.  Jméno po slavném českém hudebním skladateli nese letiště teprve od roku 2006, předtím neslo pouze název Ostrava – Mošnov podle obce, na jejímž katastru se nachází.

Na záběrech webkamery Ostrava letiště můžete spatřit letadla, která směřují z nebo do Řecka, Bulharska, Anglie, Itálie, Turecka, Egypta, Polska či do Uzbekistánu a Číny.

Na letišti Ostrava se každoročně koná letecká přehlídka Dny Nato. Rozhodně si tuto skvělou podívanou nenechte ujít. I skrz obraz webové kamery Ostrava letiště Leoše Janáčka je na co se koukat! Vyhlídkové lety Ostrava je možné realizovat, pokud na webkameře z letiště vidíte hezké počasí.

On-line webkamera Ostrava Letiště Mošnov