Booru WebCam – moje kamera

Sjíždíte pravidelně vysílání z Vašich oblíbených online kamer? Tak to už jste v minulosti určitě přemýšleli o způsobu vysílání na internet právě z té Vaší webkamery.

Program vysílající obraz na internet

Booru WebCam zdarmaPokud i Vy toužíte po vlastní webkameře online, stačí mít k dispozici minimální míst na serveru, které si pronajmete za pár desítek korun a program, kterým na toto místo na serveru budete stahovat Vaše obrázky z webkamery a poskytovat je tak veřejnosti, která si je bude moci prohlížet na počítači nebo mobilním telefonu. Zde Vám představíme mnoho let starý, ale osvědčený program pro online vysílání z webkamery.

Stahuj a používej Booru WebCam

Stáhněte si jednoduše program Booro WebCam zdarma (verze 1.2.99 – 134 kb).

.Po rozbalení zip archivu stačí program spustit a po jednoduchém nastavení úložiště souboru na FTP Vašeho serverového prostoru (kam se budou obrázky ukládat pro další online použití), případně výběru Vaší kamery, můžete jednoduše vysílat obrázky na internet v libovolné frkvenci jako ostatní online webkamery. Pokud chcete webkameru zobrazovat na webových stránkách, stačí na ni vložit obrázek z url, kam se Vám nahrává a uživatelé uvidí online kameru z Vašeho počítače vždy aktuální.

 

© WebKamera.cz