Digitální a webové kamery

Panasonic | Sony | Microsoft | Samsung | Canon | Logitech | Creative | Genius | Labtech | Canyon

Hledáte informace o kamerách? Čtěte dál a dozvíte se, jak zvolit ideální kameru pro Vaše potřeby nebo jak Vaši současnou kameru maximálně využít. Kamera dokáže zaznamenat Vaše životní okamžiky a v kombinaci s připojením kamery na internet dokáže hotové zázraky i v případě TV s kamerou. Možnosti synchronizace videa z kamery s úložišti na internetu, například v případě bezpečnostní kamery, převyšují očekávání. Digitální kamery a webové kamery dnes umí snímat vyrovnaný obraz vysokého rozlišení i v adrenalinovém prostředí jako například kamery GoPro Hero.

Recenze kamer i hodnocení webkamer

Kamery SonyKamery CanonKamery PanasonicKamery SamsungWebkamery GeniusWebkamery CreativeWeb kamery LogitechWeb kamery LabtecWebové kamery CanyonWebové kamery Microsoft

WebKamera.cz nabízí recenze a hodnocení známých a nových kamer a webkamer a poskytuje prostor pro diskuze a komentáře k jednotlivým kamerám. Kamery, webové kamery a videokamery se od sebe i přes zdánlivě podobné parametry udávané výrobcem mohou dost lišit. Rozdíly bývají často v použitých materiálech a potenciál žvotnosti některého příslušensví je proto snížený. Někomu může být jedno, jak je kvalitní dodávaný software k obsluze kamery, což se mu může stát osudným. Jen díky kvalitním programům vyždímáte z kamery maximum a to nejen ve zpracování videa. Pokud pokročilé programy ke kameře zdarma dodává výrobce s kamerou, je to výhoda. Když vybíráte kameru, je dobré se informovat na online podporou výrobku, aktualizací ovladačů a dalších podpůrných aplikací.

Nejoblíbenější kamery jsou kamery Sony, kamery Canon, kamery Panasonic a kamery Samsung. Spíše na webové kamery se specializují webkamery Genius, webkamery Creative, webkamery Logitech, webkamery Labtec, Sweex, webA4Tech, webkamery Canyon i webkamery Microsoft.

TIP: Podívejte se na aktuální online webkamery!

Jak používat webové kamery?

Recenze kamery a webove kameryKamery dnes již nejsou jen o natáčení videa, ale jednoduše slouží v běžném životě. Například na volání přes internet, kde kvalitnější požitek z hovoru poskytují webkamery s vysokým rozlišením, které mají většinou i integrovaný mikrofon. Komunikaci můžete uskutečnit přes digitální kamery i videokamery připojené k počítači. Online připojené kamery a webkamery poslouží jako základní bezpečnostní kamery sledující danou oblast. Zaujmout mohou programy a aplikace pro webové kamery. Pokud máte zkušenosti můžete pomoci ostatním komentováním recenze Vaší web kamery.