Kamery Panasonic

Kamery PanasonicPanasonic vyrábí úspěšně digitální kamery již mnoho let a videí do dneška natočených kamerami Panasonic bychom se asi nedokoukali. Kamery Panasonic se vyznačují svoji spolehlivostí, což bude asi důvodem, proč má Panasonic po světě tolik fanoušků. Výrobu kamer Panasonic neomezuje jen na klasické digitální kamery, ale nabízí i webkamery pro televizory Panasonic. Web kameru připojíte jednoduše k TV online a můžete si užívat volání zdarma přes internet, pokud ho máte k televizi Panasonic připojený.

Digitální kamery Panasonic

Z klasických digitálních kamer Panasonic můžeme za nejoblíbenější považovat řadu Panasonic HC Handycam s kamerami Panasonic HC V700, Panasonic HC V500, Panasonic HC X900, Panasonic HC V10, Panasonic HC-V100 a 3d kamera Panasonic HC-X800. Z řady kamer Panasonic HDC lze poukázat na Panasonic HDC-SD80, Panasonic HDC-SD900, Panasonic HDC-SD40, Panasonic HDC-SD90, Panasonic HDC-TM80, Panasonic HDC-HS900, Panasonic HDC-HS80 a Panasonic HDC-TM900. Kamer od tohoto výrobce je celá řada a vypsat je úplně všechny by bylo o popsání celé strany seznamem digitílních kamer. Koncem toho značkového výčtu zmíníme ještě trochu extravagantní Panasonic HX-WA2, Panasonic HX-DC2 a Panasonic HM-TA20.

Webkamery Panasonic

Web kamery pro televize Panasonic Viera se nabízí Panasonic TYC-C10E, což je klasická, již méně dostupná webkmera a kameru Panasonic TY-CC20W, která je designově vydařenější, užší a v podstatě i lépe připevnitelná na ploché televize Panasonic Viera. U CC20W si dejte pozor na připojení na modeli televizí z do roku 2011, u kterých není kompaktibilní software a je nutné provést online aktualizaci celého systému Vaší televize Panasonic. Tento model by měl fungovat i s počítačem, případně je třeba jen doinstalovat ovladače.

Pokračovat můžete na aktuální online webkamery.

© WebKamera.cz