Televize s webkamerou v TV

chytra-ceska-televize

Televize s kamerou se díky své dostupnosti stávají běžnou součástí českých domácnostní. Televizory s webkamerou můžete využít na jednoduché videovolání zdarma i na zábavné ovládání TV pohyby ruky a celého těla. Chytrý televizor umí na přání rozeznat i Vaši tvář před televizí a nastaví Vám automaticky oblíbené nastavení televize.

 

 

Klasická česká televize s kamerou v TV online

Z televizních filmů známá komunikace přes televizoru online se stala realitou a Váš televizor dnes slouží jak k sledování filmů podle televizního programu i videa z DVD i internetu, tak k propojení s přáteli, známými i kolegy z kanceláře prostřednictvím chytré televize.

Chytré televizory s kamerou

K televizi můžete vybrat externí kamery nebo zainvestovat do budoucna a pořídit si televizor s kamerou. Z ověřených značek se nabízejí televizory Samsung Smart TV nebo tradiční televize Panasonic Viera.

TV online

Televize připojená k i internetu umožňuje stahovat do televizoru aplikace užitečné v mnoha směrech. Vaše televize se tak stavá multimediální a můžete přes ní sledovat předpověď počasí nebo videa na YouTube.