Webkamery: Chrudim kamery

Prohlédněte si webové kamery ve městě Chrudim a online webové kamery v okolí Chrudimi.
Kamery z okresu Chrudim přinášejí zajímavé pohledy na centra měst i přírodní atraktivity regionu. Okres Chrudim je součástí Pardubického kraje a sousedí s okresy Pardubice, Ústí nad Orlicí a Svitavy, z kraje Vysočina jsou pak sousedy okresy Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod a ze Středočeského kraje sousedí s okresem Kutná Hora. Mezi významná města patří například Hrochův Týnec, Heřmanův Městec či Hlinsko.
Prohlédnout si můžete webové kamery z okresu Chrudim i přímo z Chrudimi.

Chrudim kamery Pardubicko kamery

Kamera Svraťouch ČHMÚ

Počasí z webkamery CHMÚ - SvraťouchProstřednictvím web kamery chmi v obci Svraťouch můžete sledovat aktuální počasí v jižní části Pardubického kraje ve vysokém rozlišení. Zobrazit kameru »

Chrudim kamery Pardubicko kamery

Kamera Svobodné Hamry golf

Webová kamera z golfového hřiště ve Svobodných Hamrech snímá green, který patří k těm nejobtížnějším, které u nás můžete najít. Podívejte se pomocí webkamery Svobodné Hamry na aktuální počasí a obsazenost hřiště.

Zobrazit kameru »

Chrudim kamery Pardubicko kamery

Kamera Seč počasí

Na záběru webkamery Seč počasí si můžete prohlédnout část vodní přehrady Seč nedaleko Chrudimi. Kameru Seč počasí provozuje ČHMÚ v rámci automatické klimatické stanice.

Zobrazit kameru »

Chrudim kamery Pardubicko kamery

Kamera Chrudim Resselovo náměstí

Webová kamera Resselovo náměstí Chrudim je umístěna na budově Městského úřadu. Záběr webkamery z Resselova náměstí v Chrudimi zachycuje historické centrum města a barokními domy a morovým sloupem.

Zobrazit kameru »

© WebKamera.cz