Webkamery: Beroun kamery

Web kamery online ve městě Beroun i webkamery poblíž Berouna. Podívejte se na webkamery podél řeky Berounky a vydejte se na výlet prostřednictvím webových kamer v okrese Beroun. Vydejte se třeba na Karlštejn nebo hrad Žebrák, nejdříve přes webkameru, poté třeba na výlet. Beroun a jeho okolí je krásný kraj, na výlety jak dělaný.

Beroun kamery Středočesko kamery

Kamera Vysoký Újezd golf

Milujete golf? Pak si můžete prohlédnout areál Golf Resortu Albatross na záběrech webkamery Vysoký Újezd. Kamera zachycuje část 18-ti jamkového golfového hřiště.

Zobrazit kameru »

Beroun kamery Středočesko kamery

Kamera Žebrák hvězdárna

 On-line webová kamera Žebrák hvězdárna nabízí pěkný pohled do krajiny v okolí obce Žebrák. Hvězdárna se nachází na vyvýšeném místě na okraji města a organizuje nejen pozorování noční oblohy, ale také kulturní a vzdělávací akce pro odbornou i laickou veřejnost.

Zobrazit kameru »

Beroun kamery Středočesko kamery

Kamera Karlštejn Golf

Z webkamery v Golf Resortu Karlštejn se vám naskytne pohled na rozsáhlé golfové hřište pod hradem Karlštejn, zasazené uprostřed přírody chráněné krajinné oblasti Český kras. Záběr webkamery, který patří mezi ty povedené. Zobrazit kameru »

Beroun kamery Středočesko kamery

Kamera Beroun Městská hora

Webová kamera Beroun snímá sportovní areál Eden s tenisovými kurty a dětským hřiště. V pozadí záběru online kamery Beroun najdeme i Městskou horu, která je oblíbeným cílem procházek. Nachází se zde totiž pěkný lesopark s medvědáriem a betonovou rozhlednou. Zobrazit kameru »

© WebKamera.cz