Webkamery: Jihlava kamery

Okres Jihlava je součástí kraje Vysočina. Krajským městem i centrem okresu je město Jihlava. Dalšími významnými městy jsou například město Polná, Brtnice, Třešť či pohádková Telč. Sousedními okresy jsou Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou či Třebíč a z Jihočeského kraje jde pak o okres Jindřichův Hradec.
Webkamery města Jihlava i web kamery online v blízkosti Jihlavy. Online kamery v okolí Jihlavy poskytují zdarma aktuální informace o počasí v Jihlavě. Podívejte se na online webkamery v Jihlavě.

Jihlava kamery Vysočina kamery

Kamera Kostelní Myslová počasí

Na záběru webové on-line kamery Kostelní Myslová počasí si prohlédnete krajinu v okolí obce Kostelní Myslová na Vysočině. Kamera Kostelní Myslová nabízí také základní údaje o počasí v okolí Telče.

Zobrazit kameru »

Jihlava kamery Vysočina kamery

Kamera Jihlava letiště

Webkamera Jihlava- aeroklub zabírá část příletové a odletové dráhy. Kamera letiště Jihlava je nainstalovaná na budově zázemí Aeroklubu Jihlava. On-line kamera Aeroklub Jihlava je v provozu 24 hodin denně, ale na jihlavském letišti letadla startují pouze přes den.

Zobrazit kameru »

Jihlava kamery Vysočina kamery

Kamera Jihlava Masarykovo náměstí

Dvě webové kamery snímají pohled na Masarykovo náměstí v Jihlavě a přilehlou ulici Matky Boží. První z kamer snímá dění v horní části Jihlavského Masarykova náměstí, druhá kamera směřuje z náměstí do přilehlé ulice Matky Boží v Jihlavě.

Zobrazit kameru »

Jihlava kamery Vysočina kamery

Kamera Jihlava skiareál Šacberk

Dvě online kamery umístěné ve skiareálu Šacberk poblíž Jihlavy poskytují přehled o dění ve skiareálu i informace o stavu sněhové pokrývky. První kamera snímá dojezd u vleku, druhá shora sjezdovku.

Zobrazit kameru »

© WebKamera.cz