Webkamera Bítov Horka

On-line webová kamera Bítov Horka nabízí záběr na část dětského hřiště a pláže campu Horka nedaleko Vranovské přehrady u Znojma. Camp Bítov i celé okolí Vranovské přehrady jsou hojně navštěvovanými místy nejen českými turisty, ale i návštěvníky z Rakouska, které leží jen pár kilometrů odtud.

Webová kamera Bítov Horka

Webová kamera Bítov Horka zachycuje část vodní hladiny Vranovské přehrady, která se pyšní přezdívkou Moravský Jadran. Nejznámější památkou okolí campu Bítov je zámek Vranov nad Dyjí, ale za návštěvu stojí i zřícenina hradu Cornštejn či hrad Bítov.

Camp Bítov na záběru kamery leží přímo u Vranovské přehrady a nabízí několik možností ubytování pro letní rekreaci. Najdete tu místa pro stany, chatičky i místa, kde lze zaparkovat karavan. Díky nedalekému Národnímu parku Podyjí a přiléhajícímu rakouskému praku Thayal je camp v letních měsících často obsazen.

Na záběru webkamery Bítov Horka můžete spatřit část sportoviště a dětského hřiště. Přístup k vodě je možný přímo z kempu, jak je i ze záběru webové kamery dobře patrné.

On-line webkamera Bítov Horka

ZOBRAZIT KAMERU– kamera je v současné době mimo provoz. Prohlédněte si jiné kamery z okresu Znojmo.

© WebKamera.cz