Kamera Kořenov – sjezdovka Rejdice online

Kamera Kořenov – sjezdovka Rejdice online

Sportovní centrum Rejdice a v pozadí vrcholy Jizerských hor - webkameraZáběr webkamery do sportovního areálu v Rejdicích. Vlevo je snímána lanovka a pod ní Rejdický snowpark. Z pohledu kamery uvidíte také krásný výhled na Černou studnici a Ještěd. Vpravo je vidět stráň od Příchovického kostela a za dobré viditelnosti uvidíte i siluetu Bezdězu. Z této online kamery snadno zjistíte aktuální počasí v Kořenově.

WebKamera Kořenov – Rejdice Sport areal

Sportovní centrum Rejdice webkameraOblíbený lyžařský areál Rejdice najdete na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Na vrchu sjezdovky je umístěna webkamera, která má velmi pěkný záběr. V prvé řadě snímá sjezdovku, takže si můžete ověřit sněhové podmínky. Dále je v záběru kamery i část snowparku a místní dvousedačková lanovka. Asi nejkrásnější je na snímku webkamery pohled přes údolí Rejdického potoka, údolím Kamenice až k Černé studnici a na Ještěd v pozadí. Areál v Rejdicísh se pyšní největším snowparkem v ČR, Extra Parkem, kde najdete přes dvacet překážek různých obtížností. V zimě můžete také vyzkoušet snowboardcrossovou trať, ktérá se na léto stává crossovou tratí pro kola. Na svahu je možné i večerní lyžování.
Kamera se aktualizuje po čtyřech minutách a na obrázku je uveden čas snímku, ale i teplota a vlhkost vzduchu. Na stránkách naleznete historii obrázků za uplynulý týden.

Online webová kamera Kořenov – Rejdice Sport areal

ZOBRAZIT KAMERU