Kamera Kouty nad Desnou lanovka

On-line webová kamera Kouty nad Desnou lanovka přináší aktuální pohled na horní stanici lanové dráhy a lyžařský areál Kouty. Kouty nad Desnou jsou součástí obce Loučná nad Desnou v Olomouckém kraji.

Webová kamera Kouty nad Desnou sjezdovka

Na záběru webové on-line kamery Kouty nad Desnou Skiareál si můžete prohlédnout část největšího lyžařského areálu na Moravě. Lanovka, kterou zabírá webkamera byla vůbec první šestisedačková lanová dráhy v České republice. Lanovka měří 2000m a za hodinu přepraví až 3 200 osob. Dolní stanice lanovky se nachází v nadmořské výšce 588 m. n. m. a horní stanice, kterou zabírá webová kamera je va výšce 1095 m. n. m. u vrcholu Medvědí hory.

Kouty nad Desnou jsou oblíbenou destinací nejen lyžařů a běžkařů.  V letním období sem míří zase cyklisté  či turisté. Kouty nad Desnou jsou výchozím bodem pro výlety na unikátní přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně.

Webová kamera Kouty nad Desnou Skiareál je v provozu nepřetržitě a přináší nejen zajímavá horská panorama a pohledy do krajiny, ale také aktuální informace o počasí a o provozu sjezdovek.

On-line webkamera Skiareál Kouty nad Desnou

ZOBRAZIT KAMERU