Kamera Uherský Brod kostel

Webová on-line kamera Uherský Brod kostel přináší unikátní pohled do interiéru farního kostela Neposkvrněného početí Panny Marie, který tvoří jednu z nejvýraznějších dominant města. Kostel vévodí centrálnímu Masarykovu náměstí a jeho 60 metrů vysoká věž výrazně převyšuje okolní zástavbu.

Webová kamera Uherský Brod Kostel

Barokní Kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie v Uherském Brodě byl vystavěn mezi lety 1717 – 1733 podle návrhů italského architekta Domenica Martinelliho. V letech 1879 – 1881 byla stavba doplněna i 60 metrů vysokou věží, která z kostela učinila nepřehlédnutelnou dominantu náměstí. Společně s věží městského úřadu jsou symbolem církevní a světské moci.

Webová kamera Kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie Uherský Brod snímá hlavní oltář kostela, na kterém je obraz Neposkvrněného Početí Panny Marie od neznámého autora. Kostel má celkem 7 oltářů a všechny jsou zdobeny hodnotnými uměleckými díly. Nejznámější z nich je patrně obraz Stětí sv. Jana Křtitele v pravé lodi.

Jak můžete vidět na on-line kameře z kostel Neposkvrněného Početí Panny Marie je interiér kostel v barokním duchu, ale ne nijak výrazně zdobený. Důraz je kladen především na velkolepý prostor.

On-line webkamera Kostel Neposkvrněného početí Panny Marie v Uherském Brodě

Kamera je v současné době mimo provoz. Prohlédněte si některé další kamery z okresu Uherské Hradiště.