Webkamery: Nymburk kamery

Okres Nymburk byste na mapě našli ve východní části Středočeského kraje. Kromě okresního města Nymburk se na území nachází také dvě obce s rošířenou působností, a to Poděbrady a Lysá nad Labem. Z významějších měst jsou součástí okresu Nymburk také města Milovice, Sadská či Městec Králové.
Webové kamery z okresu Nymburk zabírají jak centra měst, tak i okolní krajinu, která je do značné míry ovlivněná řekou Labe, která Nymburkem protéká. Prohlédnout si můžete například webovou kameru Nymburk vlakové nádraží či kameru z nymburského letiště.

Nymburk kamery Středočesko kamery

Kamera Nymburk Náměstí Přemyslovců

Záběry webové kamery Nymburk Náměstí Přemyslovců nabízejí pohled na centrální náměstí nepravidelného tvaru, které je bohužel spíše větší křižovatkou. Sledovat tak na webkameře Náměstí Přemyslovců můžete kromě historické zástavby můžete i čilý dopravní ruch v centru Nymburka.

Zobrazit kameru »

Nymburk kamery Středočesko kamery

Kamera Nymburk letiště

Prohlédněte si, jaký je aktuálně letecký provoz a počasí na webové kameře Nymburk letiště. Webkamera Nymburk aeroklub zabírá část vzletové a odletové plochy a při troše štěstí se můžete těšit na pozorování několik desítek startů a přistání denně.

Zobrazit kameru »

Nymburk kamery Středočesko kamery

Kamera Nymburk vlakové nádraží

Nymburk je s železnicí a vším okolo ní neodmyslitelně spjatý. Záběry vlaků webová on-line kamera Nymburk nádraží bohužel nenabízí, ale i tak se můžete podívat na majestátní budovu hlavního vlakového nádraží a provoz v jejím okolí.

Zobrazit kameru »

Nymburk kamery Středočesko kamery

Kamera Poděbrady počasí

Na záběru webové on-line kamery Poděbrady počasí můžete snadno a z pohodlí vašeho domova zkontrolovat aktuální meteorologickou situace v Poděbradech. Kameru Poděbrady počasí provozuje Český hydrometeorologický ústav.

Zobrazit kameru »

© WebKamera.cz