WebKamera online

Kamera Vítkovice Aldrov

Skiareál Aldrov v KrkonošíchProstřednictvím panoramatické kamery ve Vítkově můžete nahlédnout do skiarálu Aldrov. V záběru webkamery uvidíte kopce Krkonoš a čtyřsedačkovou lanovku tzv. Prezidentského expressu. Snadná cesta jak zjistit aktuální počasí a stav na sjezdovce prostřednictvím online kamery.

WebKamera Vítkovice – ski Aldrov

Skiareál Aldrov v KrkonošíchSkiareál Aldrov je oblíbeným lyžařským areálem v Krkonoších. Leží ve výšce 733 m. n. m. odkud vám kamera Vítkovice, umístěna na vrcholu sjezdovky, ukáže počasí v Krkonošských Vítkovicích. Místní čtyřsedačkové lanovce se přezdívá Prezidentský express, protože jejího otvírání se zúčastnil i prezident Václav Klaus. Aldrov je také domovským areálem Šárky Záhrobské. Lanovka, kterou má v záběru webkamera Vítkovice Aldrov, překonává výškový rozdíl 135 metrů. Možné je zde i večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách. Šikovná online webkamera Aldrov Vás informuje o dění v areálu Vítkovice.

On-line webová kamera Aldrov Vítkovice

ZOBRAZIT KAMERU

2 komentáře

 • Dobrý den – inzerujete veb kameru na Aldrově, ale žádná kamera se mi neotvírá , i když klikám všude… Děkuji za odpověď M. Vášová

  • kameraman

   Dobrý den, pro otevření aktuálních snímků z webkamery na Aldrově klikněte na „ZOBRAZIT KAMERU“, kamera je funkční a zobrazuje aktuální počasí na Aldrově. Pěkný den přeje tým WebKamera.cz.

 • Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  © WebKamera.cz