Kamera Trutnov cyklověž

Kamera Trutnov cyklověž

Na záběru webové kamery Trutnov cyklověž si můžete prohlédnout moderní stavbu tzv. biketoweru, která stojí v těsné blízkosti autobusového nádraží. Cyklověž louží cyklistům, kteří potřebují bezpečně uschovat kolo při cestách do města nebo při cestování z Trutnova. Díky zautomatizovanému systému parkování v cyklověži se o kolo nemusí bát.

Webová kamera Trutnov cyklověž

On-line kamera Trutnov cyklověž nabízí aktuální pohled nejen na dopravní situaci v okolí autobusového nádraží, ale také zabírá moderní cyklověž, která slouží trutnovským cyklistům od loňského roku. Cyklověž je vlastně parkovací dům pro kola. Cyklisté zde mohou bez obav zaparkovat svoje kolo když potřebují něco vyřídit ve městě a nebo když vyrážejí z autobusového nádraží z města pryč.

Automatizovaný systém kolo sám bezpečně zaparkuje a poté ho opět najde a cyklistovi vydá. Cyklověže, či tzv. Biketowery, jsou v současnosti součástí již několika českých měst. Cyklistika je oblíbeným způsobem dopravy po městě, který některý obyvatelé preferují před přecpanou MHD či neekologickým cestováním osobním autem.

Webová kamera cyklověž Trutnov snímá také  část parkovací plochy u autobusového nádraží a samotné autobusové nádraží.

On-line webkamera Trutnov cyklověž