Kamera Trutnov Slovanské náměstí

Kamera Trutnov Slovanské náměstí

Na záběru webové kamery Trutnov Slovanské náměstí uvidíte hned 2 důležité instituce vedle sebe – Městský úřad Trutnov a Finanční úřad. Kromě toho se na náměstí ještě nachází Střední zdravotnická škola a Městská galerie.

Webová kamera Trutnov Slovanské náměstí

Záběr statické webové kamery Trutnov Slovanské náměstí nabízí pohled na jedno z menších náměstí v Trutnově. To největší, Krakonošovo, si můžete prohlédnout na záběru webové kamery Trutnov Krakonošovo náměstí.

Na záběru kamery Slovanské náměstí Trutnov si můžete prohlédnout vchod do městského úřadu po levé straně a vchod do Finančního úřadu v pozadí. Další zajímavou budovou na Slovanském náměstí je budova městské galerie. Ta sídlí v jednom z nejkrásnějších historických domů v centru. Stáří domu sice není úplně známo, ale patrně jde o měšťanský renesanční dům ze 16. století.

On-line webkamera Trutnov Slovanské náměstí zachycuje také malé parkoviště před budovou internátu a jídelnou Středí zdravotnické školy. Na náměstí není příliš hustý provoz, ale i přes to, lze sledovat dopravní situaci v ulicích Jihoslovanská, Bulharská a Farská v centru Trutnova.

On-line webkamera Trutnov Slovanské náměstí