Kamera Praha Březiněves

Kamera Praha Březiněves

I městská část na samém okraji Prahy se může pochlubit skvělou občanskou vybaveností. Prohlédněte si na záběrech webové kamery Praha – Březiněves, jak pěkně může centrum městské části vypadat.

Webová kamera Praha Březiněves

Městská část Praha Březiněves se nachází na severním okraji Prahy přesně na rozhraní města a Středočeského kraje. Webová kamera Praha Březiněves je umístěná na budově městského úřadu v centru Březiněvsi. Webkamera Praha – Březiněves nabízí 360° záběr centra obce. Detailně si tak na záběrech on-line kamery Praha Březiněves můžete prohlédnout areál tenisových kurtů, venkovní posilovnu,  dětské hřiště, autobusovou zastávku i místo pro shromažďování odpadků.

Ze záběrů webkamery Praha Březiněves lze usoudit, že centrum městské části disponuje bohatou občanskou vybaveností pro společenský život i volný čas občanů. Díky skvělé dostupnosti MHD není problém ze z této okrajové části dostat do centra Prahy. V centru Březiněvsi je také místo pro sport a odpočinek. Přesvědčte se sami na záběrech on-line webové kamery Praha – Březiněves.

On-line webkamera Praha Březiněves