Kamera Praha Zbraslav

Kamera Praha Zbraslav

Podívejte se na záběry webové kamery ze Zbraslavského náměstí. Díky kameře Zbraslavské náměstí nahlédnete přímo do centra městské části.

Webová kamera Praha Zbraslavské náměstí

Zbraslav najdete na jižním cípu Prahy mezi Vltavou a Berounkou. Již od pradávna se jednalo o významnou obec a ve středověku si Zbraslav svůj význam upevnila klášterem. V současnosti se jedná o sice okrajovou, ale i přesto poměrně živou část Prahy. Na záběrech webové kamery Zbraslav náměstí můžete v reálném čase sledovat ruch na hlavním náměstí městské části.

Severní stranu náměstí tvoří budovy zámku, který patří k cenným památkám obec. Dále můžete na webové kameře Zbraslavské náměstí spatřit monumentální památník obětem války. Náměstí je jednou velkou křižovatkou, ale i přesto zde najdete zelené plochy. Část náměstí v pravém horním rohu na záběrech on-line kamery Zbraslav – náměstí zabírá malé parkoviště. Na náměstí se také nachází několik autobusových zastávek, které zajišťují spojení nejen s centrem Prahy, ale také s dalšími místy ve Středočeském kraji.

On-line webkamera Praha Zbraslav