Kamera Praha Údolí slonů

Kamera Praha Údolí slonů

Webová kamera Pražská Zoo nabízí aktuální záběry z pavilonu slonů, který patří k návštěvnicky nejoblíbenějším. Prohlédněte si na webkameře celé údolí slonů – od sloní ubikace, až po venkovní výběh.

Webová kamera Praha Pavilon slonů

Pražská ZOO je nejvíce navštěvovanou zoologickou zahradou v České republice. Každý rok jí navštíví více než 1 milion návštěvníků. Zoo se může pochlubit moderním zázemím a výběhy pro zvířata, které co nejvěrněji simulují jejich přirozené prostředí. I vy můžete do pražské ZOO nahlédnout pomocí webových kamer z Údolí slonů.

Právě sloni patří mezi nejvíce oblíbená zvířata. Mohutní savci působí majestátně a v ZOO si je nenechají ujít ani děti, ani dospělí. Díky záběrům webových kamer z pražské ZOO můžete nahlédnout do sloního soukromí. Prohlédněte si vnitřní prostory samic na kamerách 1, 2 a 3, venkovní prostor samic na kamerách 4, 5,6 a 8 i vnitřní prostor samce na kameře 7. V roce 2020 se v ZOO narodilo sloní mládě, které při troše štěstí můžete také zahlédnout na některé z webových kamer ze sloního údolí.

On-line webkamera Praha Zoo Praha