Webkamery: Praha kamery

Online kamery v Praze zachycující v jakém stavu je doprava v nebo počasí v Praze a okolí. Praha má jako město nejvíce webkamer v ČR, zajímavé kamery nabízí většina pražských městských částí. Prostřednictvím webkamery se tak můžete v Praze podívat třeba na Petřín nebo Letiště Václava Havla. Nahlédnout můžete do pražských Vinohrad, Modřan nebo na Barrandov. Každá webkamera v Praze je svým způsobem unikátní, ať už koukáte do poslanecké sněmovny nebo na Hradčany. Pohodlně se usaďte, vaše cesta do Prahy skrze webkamery právě začíná.

Praha kamery Středočesko kamery

Kamera Praha biotop Radotín

Webová kamera biotop Radotín přináší pohled na oblíbené koupaliště pražské čtvrti Radotín. Koupaliště vzniklo na místě bývalého brownfieldu a je to velmi oblíbené místo pro rekreaci místních i přespolních.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Národní Muzeum

Webová kamera Praha Václavské náměstí nabízí pohled na nejvýznamnější budovu celého náměstí – Národní muzeum. Budova Národního muzea je významná i pro český stát, a to nejen z hlediska obsáhlosti sbírek. Od roku 1962 je budova národní kulturní památkou.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha panorama

Díky webové kameře z pražského nábřeží si můžete detailně prohlédnout jedno z nejkrásnějších pražských panorama. Webová kamera panorama Praha poskytuje i zajímavosti o jednotlivých památkách.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Staroměstské náměstí

Webová kamera Praha Staroměstské náměstí přináší živý pohled na jedno z nejvýznamějších a nejnavštěvovanějších míst České republiky. Prohlédněte si Staromák skze webkameru.

Zobrazit kameru »

Praha kamery Středočesko kamery

Kamera Ondřejov počasí

Na záběru webové on-line kamera Ondřejov si můžete vychutnat pohled jihovýchodním směrem od obce Ondřejov ve středních Čechách. Ondřejov se nachází 35 km od Prahy v okrese Praha-východ.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Podolí

Webová on-line kamera Praha Podolí nabízí pohled na areál plaveckého bazénu v Praze 4. Koupaliště v Podolí patří mezi nejoblíbenější místa Pražanů. Tradice plaveckého bazénu se píše už od roku 1959.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Vinohrady

Vychutnejte si úchvatný pohled na Pražský hrad díky záběru webové kamera Praha Vinohrady. Kamera Vinohrady je umístěna na Náměstí Míru a nabízí pohled na městskou zástavbu a na nejznáměšjí památku Prahy.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Náměstí Míru

 Webová on-line kamera Náměstí Míru Praha snímá jedno z nejznámějších náměstí v české metropoli. Náměstí Míru je známě nejen jako přestupní uzel MHD, ale také díky kostelu sv. Ludmily, který je jedním z nejmladších kostelů na území Prahy.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Barrandov

Webová on-line kamera Praha Barrandov nabízí pohled na část tramvajové trati u zastávky Poliklinika Barrandov.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Březiněves

I městská část na samém okraji Prahy se může pochlubit skvělou občanskou vybaveností. Prohlédněte si na záběrech webové kamery Praha – Březiněves, jak pěkně může centrum městské části vypadat.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Doprava

Na záběrech webových kamer Praha si můžete prohlédnout aktuální dopravní situaci na nejdůležitějších dopravních tepnách v hlavním městě. Dopravní situaci v Praze monitoruje více než 30 webových kamer.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Modřany

Trochu netradiční pohled na Pražské panorama si můžete vychutnat na záběru webové kamery Praha Modřany. I přesto, že v popředí jsou vidět zejména panelové domy, lze na záběru najít i nejdůležitější památky Prahy.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha golf Rohanský ostrov

Na záběrech webkamery z pražského Rohanského ostrova si můžete prohlédnout, jak je aktuálně obsazená tréninková loučka (tzv. Driving rage), která slouží všem golfovým nadšencům.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Poslanecká sněmovna

Zúčastněte se nejdůležitějších jednání poslanecké směmovny díky webové kameře Praha Poslanecká sněmovna. Díky záběrům webové kamery z Poslanecké sněmovny můžete být u všech slovních potyček i klíčových rozhodnutí našich poslanců.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Letiště Václava Havla

Webová kamera Praha Letiště je opravdovou lahůdkou pro milovníky letadel. Tzv. Plainspotting, tedy sledování letadel, je oblíbenou kratochvílí řady Čechů. Vy si nyní aktuální živé záběry přistávání a odletů letadel na letišti Václava Havla vychutnáte i v pohodlí svého domova na záběrech webkamery Praha z Letiště Václava Havla.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Hradčany

Úchvatné panorama Hradčan se vám nabídne po rozkliknutí odkazu vedoucího na stránku webové kamery Praha Nábřeží. Na záběru kamery Praha Hradčany spatříte nábřeží Vltavy s Palackého mostem v popředí a nad ním elegantní siluetu Pražského hradu.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Hlavní nádraží

Srdce každého milovníka vlaků musí při pohledu na záběr z webové kamery Praha Hlavní nádraží zajásat. Webová kamera Praha nádraží nabízí nepřetržitý záběr na příjezdovou a odjezdovou halu hlavního nádraží.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Údolí slonů

Webová kamera Pražská Zoo nabízí aktuální záběry z pavilonu slonů, který patří k návštěvnicky nejoblíbenějším. Prohlédněte si na webkameře celé údolí slonů – od sloní ubikace, až po venkovní výběh.

Zobrazit kameru »

Praha kamery Středočesko kamery

Kamera Praha Zbraslav

Podívejte se na záběry webové kamery ze Zbraslavského náměstí. Díky kameře Zbraslavské náměstí nahlédnete přímo do centra městské části.

Zobrazit kameru »

Praha kamery

Kamera Praha Orloj

Orloj na Staroměstské radnici je jednou z nejznámějších českých památek. Díky záběrům na webkameře Praha orloj se můžete přesvědčit, že pohled na něj je krásný v jakémkoliv ročním období, ve dne i v noci.

Zobrazit kameru »

© WebKamera.cz